Aktualitet
Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër

LEZHË– Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Dajç. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën, fatmirësisht pa të lënduar.

codeit

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, që ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Asnjë Koment