Aktualitet
Atentat në Lushnjë Gazmend Dedej

Atentat në Lushnjë Gazmend Dedej

Policia e Lushnjës ka arrestuar një 49-vjeçar pasi ka plagosur me thikë një person tjetër.

Pas marrjes së njoftimit se në spitalin e Lushnjës ka shkuar i plagosur shtetasi Gazmend Dedej, 41 vjeç, menjëherë është ngritur grupi hetimor dhe pas një pune intensive dhe veprimeve të mirëorganizuara u bë e mundur zbardhja e ngjarjes, identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar, shtetasit Agron Dervishi, i cili në lagjen “20 Tetori”, në lokalin e tij, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë 41-vjeçarin.

Shtetasi Gazmend Dedej, ndodhet n

Asnjë Koment