Aktualitet
E zë gjumi, përplas makinën

E zë gjumi, përplas makinën

PEQIN– Një aksident ka ndodhur në Peqin mëngjesin e sotëm. Drejtuesi i nje kamioni, i cili ishte i përgjumur, humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga. Nga përmbysja e mjetit, është plagosur drejtuesi i mjetit. Ai është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur.

codeit

Policia ndodhet nw vendin e ngjarjes dhe po punon pwr zbardhjen e plotw tw saj.

Asnjë Koment