Aktualitet
Grabitet lokali, vdes pronari

Grabitet lokali, vdes pronari

Një pronar lokali ka vdekur në Shkup disa minuta pasi i grabitën subjektit. Në fakt 40-vjeçari nuk kishte lidhje me ngjarjen, pasi autori me thikë kërcënoi punonjësen.

Më pas pronari kishte shkuar në lokal dhe pasi mësoi lajmin iu përkeqësua gjendja shëndetësore.

Ai u dërgua në spital, por mjeku konstatoi se 40-vjeçari kishte vdekur tashmë.

Asnjë Koment