Aktualitet
Ja kush janë dy vëllezërit që i mbijetuan atentatit në Shkodër

Ja kush janë dy vëllezërit që i mbijetuan atentatit në Shkodër

Ilir dhe Lad Gruda janë dy vëllezërit të cilët kanë mbetur të plagosur paraditen e sotme në Shkodër. Mësohet se Lad Gruda është dhunuar me mjete të forta, ndërsa Ilir Gruda është qëlluar me armë zjarri.

Autori është identifikuar si Xhevahir Fikaj, i cili është shpallur në kërkim

Asnjë Koment