Aktualitet
Kujtim Gjuzi akuzon Ramën për kopjim

Kujtim Gjuzi akuzon Ramën për kopjim

TIRANË– Veprimi i kryeministrit Edi Rama për të mbledhur mbeturinat në Vlorë, sipas Kujtim Gjuzit është i kopjuar nga ai. Deputeti ka ndarë pamjet të Ramës dhe të tijat të dy viteve më para, duke mbledhur mbeturina. Ai shkruan se Rama ka kopjuar konservatorët me idenë e pastrimit të mbeturinave.

SHKRIMI:

codeit

Reagim per “falenderim”edi rama pasi beri pis gjithe shqiperine me kanabis te mbjelle ne c’do ane e kend te shqiperise nga ministrat e tij….. na ktheu narkoshtet si kolumbi e europes…. tashme kryeministri eshte bere “pastrues” fushash sportive me sa duket incereatoret e mafias te ppp + kck = msm ( mashtro sa te mundesh ) nuk po funksionojne…..?! kryeministri edi rama eshte gjendur duke pastruar nje fushe sportive…..?! fakti qe fushat sportive kane bacevan apo rendom punetorin mirembajtes me sa duket kryeministri nuk din qe punetori i fushes sportive ka si detyrim dhe duhet te beje punen per te cilen paguhet…. kryeministri ka dale sa per te mashtruar sic fotoja e publikuar jo vetem ne faqen e tij ne er – tv Duket qarte qe kryeministri kopion motamo konservatoret e tashme jo vetem ne veshje….

Konservatori kujtim gjuzi 2 vjet me pare kur nisa turin per te denocuar kryetaret e komiteteve te edi drames qe hedhin plehrat ku te mundin brigjeve te lulejve dhe perrenjeve duke ndotur te gjithe shqiperine. Foto jo vetem per fb duke bere pune te dobishme duke pastruar mbetjet qe qytetare te pandershem lene lendinave pasi kalojne fudjaven ne lendinat e bukura te shqiperise nje pyetje per kryeministrin edo kur do ti pastrosh hajnat e zgjedhjeve? a e din qe i bere pis keto zgjedhje me patronazhista apo ja hodhe edhe kesaj rradhe me numurues partiak i grabite zgjedhjet si pushtet mbajtesi vijues bir i rregjimit diktatorial kujtim gjuzi dv ju falenderon qe ke mesuar te sillesh si konservator jo vetem ne familje.

Asnjë Koment