Aktualitet
Lulzim Basha mbledh mafiozët e Edi Ramës për të sfiduar Berishën

Lulzim Basha mbledh mafiozët e Edi Ramës për të sfiduar Berishën

Lulzim Basha pas përjashtimit të Berishës nga “Grupi Parlamentar i PD” dhe organizimit të takimeve politike nga ana e ish-kryeministrit, ka vendosur t’i kërkojë ndihmë aleatit të tij Edi Rama.

Burime për PORTALI INVESTIGATIV bëjnë me dije se në selinë e PD po parkohen makina të fortësh që kanë mbledhur vota për PS gjatë zgjedhjeve parlamentare që kaluam.

Janë lehtësisht të verifikueshëm nga Policia, njihen nga të gjithë si të fortë.

Kjo tregon se Lulzim Basha ka vendosur t’i përgjigjet Berishës edhe në forcë.

Duket se do ketë një përplasje të ashpër, shpresojmë pa viktima.

Asnjë Koment