Aktualitet
Merr flakë makina në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan

Merr flakë makina në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan

TIRANË– Një mjet ka shpërthyer në flakë në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan. Nga shpërthimi, fatmirësisht nuk ka pasur viktima, vetëm dëme materiale.

codeit

Drejtuesi i mjetit ka arritur që të dalë në kohë nga makina, sapo ka vënë re praninë e flakëve, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ka mbërritur zjarrfikësja dhe punonjësit e policisë.

Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet, e megjithatë hetimet për rastin janë duke vijuar.

Asnjë Koment