Aktualitet
Monika Kryemadhi dhe biznesi i saj i kokainës

Monika Kryemadhi dhe biznesi i saj i kokainës

Në politikën shqiptare nuk mund të gjendet një politikane më e urryer se Monika Kryemadhi. Ende Zonja Kryemadhi nuk e ka justifikuar pasurinë që edhe sheikët do e kishin zili.

PORTALI INVESTIGATIV ju pyet publikisht se ku i gjetët paratë për ndërtimin e pallatit në Tiranë?

Mos ndoshta me paratë e biznesit të kokainës që transportonit me karrocën e fëmijëve?

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtëme:

Asnjë Koment