Aktualitet
Rama del i veshur me tuta krah bashkëshortes

Rama del i veshur me tuta krah bashkëshortes

Kryeministri Edi Rama i ka surprizuar të gjithë mbrëmjen e sotme kur është shfaqur i veshur sportiv në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit. Me një bluzë me kapuç, Rama është futur me bashkëshorten e tij, Linda Rama dhe ministren e Kulturës Elva Margariti në sallën që pritet të ndizet nga tenori Placido Domingo.

Asnjë Koment