Aktualitet
Safet Bajri mafiozi i pandëshkuar për shkak të lidhjeve me politikën

Safet Bajri mafiozi i pandëshkuar për shkak të lidhjeve me politikën

Safet Bajri është i forti i Shkodrës i akuzuar për vrasje, rrahje, prostitucion, prodhim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike, gjobëvenie etj.

PORTALI INVESTIGATIV po ju sjell profilin e gangsterit.

35 vjeçari njihet si person i rrezikshëm. Me forcën e klanit Bajri ka arritur të marrë në zotërim Velipojën. Arsyeja e vetme e mos dënimit të tij është lidhja me deputetët e Partisë Socialiste Shkodër.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtëme:

Asnjë Koment