Aktualitet
Sherr me fjalë fyese mes Alfred Cakos dhe Pëllumb Piperos

Sherr me fjalë fyese mes Alfred Cakos dhe Pëllumb Piperos

Konspiracionisti Alfred Cako është përplasur me doktorin infeksionit Pëllumb Pipero, duke e akuzuar si shërbëtor të kryeministrit Edi Rama. I ftuar në studion e emisionit “Opinion”, Cako e ka cilësuar Piperon një shërbëtor të vogël, duke marrë një kritikë nga moderatori Blendi Fevziu.

PJESË NGA BISEDA: 

Cako: Jam kundër vaksinës me detyrim, jma kundër diktaturës globale dhe diktaturës që kërkon të ndërhyjë në trupat e njeriut.

Fevziu: Diktaturën e Piperos thua ti? Por nuk uket fare si diktator.

Cako: Doktori është një shërbëtor i vogël nuk ia vlen të merrem, se punon me email. padroni i tij është Rama.

Fevziu: A qenka i nxehur sot. Relaksou Cako. Pak më i qetë.

Asnjë Koment