Kujtim Gjuzi

Kujtim Gjuzi akuzon Ramën për kopjim

TIRANË– Veprimi i kryeministrit Edi Rama për të mbledhur mbeturinat në Vlorë, sipas Kujtim Gjuzit është i kopjuar nga ai. Deputeti ka ndarë pamjet të Ramës dhe të tijat të dy viteve më para, duke mbledhur mbeturina. Ai shkruan se Rama ka kopjuar konservatorët me idenë e pastrimit të mbeturinave.SHKRIMI:Reagim per “falenderim”edi rama pasi beri pis gjithe shqiperine me kanabis te mbjelle ne c’do ane e kend te......

Kujtim Gjuzi nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit!

Deputeti Kujtim Gjuzi ka vendosur të mos njohë rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit.Kryetari i partisë Konservatore mori vetëm 3 vota të dielën. Në një postim të gjatë në Facebook, Gjuzi rendit arsyet se përse nuk i njeh zgjedhjet, ndërsa kërkon nga prokuroria që të nisë hetimet për atë që ai e cilëson maskaradë.Reagimi i plotë i Kujtim Gjuzit:Republika e Shqiperise– Partia Kombetare......

TËRMET! Kujtim Gjuzi gati të marrë mandatin e deputetit

Kujtim Gjuzi do të mbahet mend si një nga deputetët më qesharakë në historinë e Parlamentit Shqiptar. Pas djegies së mandateve nga Partia Demokratike, finoku pranoi mandatit edhe pse kishte vetëm 10 mijë lekë në xhep, deklaratë kjo që tronditi të madh e të vogël.Në 25 prill Partia Konservatore garoi për të marrë pushtetin. Duket se deri diku ia kanë arritur qëllimit.Kujtim Gjuzi ka mbledhur fiks dy vota në......

DENONCON Kujtim Gjuzi kisha 4 vota pse kam 3?

TIRANË– Kreu i “AEBEOK”, Kujtim Gjuzi pretendon se Partia Demokratike dhe ajo Socialiste i kanë vjedhur një votë. Ai ka nxjerrë numrin e votave në Krujë, ku aleancës së tij i kanë numëruar vetëm 3 vota. Pikërisht me këtë numër tek, Gjuzi është revoltuar duke llogaritu se dy kandidatët bashkë me zonjat e tyre duhet të kishin marrë në total 4. Mister mbetet se kush e ka marrë votën e “vjedhur”.“Mashrimi i radhës.......