Aktualitet
Tërmet në Korçë!

Tërmet në Korçë!

KORÇË– Lëkundje tërmeti në Korçë. Rreth 20 minuta pas mesnate, pranë fshatit Hoçisht të Korçës janë shënuar lëkundje me magnitudë 4.0 të shkallës Rihter.

codeit
Të dhënat

Thellësia nga epiqendra është vetëm 2 kilometra ndaj dhe lëkundjet janë ndjerë edhe përreth. Për fat të mirë nuk ka patur të dhëna për persona të lënduar.

Asnjë Koment