Aktualitet
Trafiku u zhduk në mënyrë magjike për Angela Merkel

Trafiku u zhduk në mënyrë magjike për Angela Merkel

Qeveria shqiptare është përgatitur për ardhjen e Angela Merkel në Tiranë. Ndërkohë që rrugët e kryeqytetit janë të bllokuara nga trafiku, një pjesë e tyre hapen automatikisht kur duhet të kalojë eskorta që shoqëron delegacionin. Në videon e ‘JOQ’ shihet se në një korsi kalon eskorta e Merkel bashkë me policinë dhe ambulancën, ndërkohë që nga korsia tjetër trafiku nuk kishte të mbaruar, siç ka ndodhur dhe ditët e fundit.

Në video dëgjohet që qytetarët thonë: Ja na bëri me dorë.

MESAZHI i dërguar në JOQ

Pershendetje Joq Albania, kjo eshte parada qe na dhuruan ligjvenesit tane nga ana tjeter tmerr trafiku. Mendoj se mesazhi i tyre ishte i qarte sado tunele te hapin menyra e vetme per ta shmangur trafikun ne astir eshte qe te parakalosh me eskorte”


 

Asnjë Koment